Firma

OCEANIC S.A.

Ogłoszenie

Junior Graphic Designer

Publikacja

2019-05-10

Opis Firmy

Firma OCEANIC SA jest od ponad 35 lat obecna na rynku ze swoją unikalną na skalę światową filozofią tworzenia produktów dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Jako jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego jesteśmy obecni ze swoimi produktami zarówno na rynku nowoczesnym jak i tradycyjnym. Równolegle wzmacniamy swoją obecność na rynku farmaceutycznym poprzez ofertę dermo kosmetyków, leków i wyrobów medycznych.. Nasze produkty można znaleźć na półkach w ponad 30 krajach świata na 4 kontynentach.<br />  <br /> Świadomi, iż dynamiczny rozwój sprzedaży, także na rynku aptecznym, wymaga systematycznej pracy nad odświeżaniem i poszerzaniem portfolio, corocznie wprowadzamy na rynek 4 do 6 nowych linii produktowych.  Ścisła współpraca zespołów R&D z kluczowymi polskimi uczelniami medycznymi w fazie testowania oraz produkcja zgodna ze standardami Dobrych Praktyk Wytwarzania Farmaceutycznego (GMP) zapewnia najwyższą jakość naszych preparatów, także tych dedykowanych dla rynku kosmetycznego.

Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:

  • Opracowywanie koncepcji, projektowanie i adaptacja opakowań
  • Projektowanie, adaptacja materiałów graficznych (katalogi, ulotki, materiały POS
  • Opracowywanie koncepcji graficznych zgodnych z briefem
  • Wizualizowanie i opracowywanie materiałów marketingowych
  • Przygotowanie plików do druku i publikacji internetowej według odpowiedniej specyfikacji
  • Przegląd trendów i rozwiązań kreatywnych wśród konkurencji i światowych marek

WYMAGANIA:

  • Kreatywność, twórczość, nieszablonowość, dbałość o szczegóły
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu Adobe: Illustrator, Photoshop, InDesign
  • Znajomość podstaw przygotowania materiałów do druku DTP
  • Wyczucie koloru, znajomość typografii i kompozycji połączone z poczuciem estetyki przy projektowaniu
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu opakowań
  • Odpowiedzialność, samodzielność, terminowość realizowanych projektów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Udokumentowane doświadczenie w zakresie prac graficznych - portfolio

OFERUJEMY:

  • Rodzaj umowy dostosowany do preferencji kandydata
  • Zatrudnienie w organizacji będącej jednym z liderów na rynku
  • Opieka medyczna grupy LUXMED
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Zniżka pracownicza na wszystkie produkty oferowane przez OCEANIC S.A.
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Szkolenia produktowe
  • Program wdrożenia do organizacji dla nowych pracowników